Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Ludów Polski

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Działka budowlana uzbrojona Ludów Polski

Ludów Polski,dolnośląskie

420 000 zł4 500 m² 93,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana 45 arów Ludów Polski, powiat strzeliński Oferta na wyłączność bez prowizji od Kupującego Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 4500 m (45 arów), położona.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wrocławska

Oława(Ludów Polski + 21 km)

495 000 zł65 m² 7 615,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Bez pcc, bez prowizji. Na sprzedaż 4 mieszkania w stanie deweloperskim z balkonami i ogródkami na nowo powstającej inwestycji w Stanowicach, 1km od Oławy. Rusza rozbudowa osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe

Siechnice(Ludów Polski + 24 km)

626 617 zł60,25 m² 10 400,28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z nieruchomością, która łączy w sobie komfort, funkcjonalność i doskonałą lokalizację. Ta wyjątkowa inwestycja w spokojnych Siechnicach to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z miejscem parkingowym Siechnice

Siechnice(Ludów Polski + 24 km)

635 191 zł60,27 m² 10 539,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bez pcc bez podatku gotowe do odbioru Polecam atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe (stan deweloperski) usytuowane na nowoczesnym osiedlu w podwrocławskich Siechnicach. Cena obejmuje przynależne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Pocztowa

Strzelin(Ludów Polski + 6 km)

531 000 zł70,53 m² 7 528,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,53 m , położone przy ul. Pocztowej w centrum Strzelina. To propozycja dla rodziny, pary potrzebującej dodatkowego pokoju do pracy lub.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Domaniów

Domaniów(Ludów Polski + 9 km)

229 000 zł1 225 m² 186,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

*** Atrakcyjna działka budowlana! *** *** Regularny kształt prostokąta! *** *** W sąsiedztwie nowe domy jednorodzinne! *** Podstawowe informacje: * lokalizacja domaniów - ok 19 km od Oławy (dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Przylesie

Przylesie(Ludów Polski + 24 km)

110 000 zł1 090 m² 100,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca na budowę wymarzonego domu? Ta działka w Przylesiu to doskonała propozycja! O Działce Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 10,90 ara (1090.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Słoneczna

Ścinawa Polska(Ludów Polski + 23 km)

124 680 zł1 039 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjne działki z mpzp pod zabudowę mieszkaniowo-usługową w Ścinawie Polskiej, tuż przy Oławie. Nieruchomość Oferta dotyczy sprzedaży działki 1039m2 oznaczonej na podziale.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Tyniec Mały

Tyniec Mały(Ludów Polski + 24 km)

699 000 zł1 000 m² 699 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż bardzo ładna działka budowlana o powierzchni 1000 mkw położona w gminie Kobierzyce, obręb Tyniec Mały. Przeznaczenie: 3mnw - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Tyniec Mały

Tyniec Mały(Ludów Polski + 24 km)

1 990 000 zł182,80 m² 10 886,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:498 m²

Na sprzedaż bardzo ładny, nowoczesny dom wolnostojący, o powierzchni użytkowej 182 m2, usytuowany w miejscowości Tyniec Mały, na działce o powierzchni 498 m2 Dom wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak

Święta Katarzyna(Ludów Polski + 23 km)

1 199 000 zł139 m² 8 625,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

*Doskonały projekt, 5 pokoi, garaż w bryle *bez podatku pcc 2%, bez prowizji od Kupującego Zamieszkaj w domu, który powstaje na Twoich oczach i masz realną możliwość i czas na.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Ludów Polski

Ludów Polski,dolnośląskie

420 000 zł4 500 m² 93,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 4500 m2, położona w miejscowości Ludów Polski, gmina Strzelin (powiat strzeliński), przy drodze wojewódzkiej nr 395 - zaledwie 30 km od.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij